• Ново
Сочувство Спа Подарок Кутија Сет - Болест, Рак, Chemo, Болест, Мислејќи на Тебе, Охрабрување, Емпатија, Uplifting, Искрена Картичка & Spa Подарок за Пријател+Семејство во тешки

Сочувство Спа Подарок Кутија Сет - Болест, Рак, Chemo, Болест, Мислејќи на Тебе, Охрабрување, Емпатија, Uplifting, Искрена

DEN 959.76
Износ
Во продавницата.

Земете длабок здив како бања бомба fizzes далеку во вашата када и олеснува далеку стрес и психички замор.НЕГУВАЊЕ LIP BALM : Ова lip balm користи природни состојки за врховниот влага и заштита на вашите усни.Лаванда Природни Кастилја Сапун Оваа претрупан бар на кастилја лаванда сапун е рачно изработени од навлажнувачки комбинација од маслиново масло, кокосово масло, и лаванда етерични масла.ЛАВАНДА HAND & BODY SOAP : Ова претрупан бар на лаванда сапун е рачно изработени од навлажнувачки мешавина од масло од кокос, палмово масло, и шафран масло. Кога пријателите и семејството се минува низ тешки времиња, тоа може да е тешко да се знае што да се каже.Пеперминт-Рата Lip Balm Оваа lip balm користи природни состојки за врховниот влага и заштита на вашите усни.Важно е, сепак, е да ги споделите со нив знаат што се нема од нив.Тоа ќе го пополни собата со релаксирачка аура, совршен систем со топла бања.НАВЛАЖНУВАЧКИ БАЊА BOMB : Оваа бања бомба е за сите влага!Ние се користи еден вид на "тајна семејство рецепт", кои ги комбинира какао путер, вештерка шумска, и колоидното овес (време-тестиран дома лек) да ја напушти вашето тело да се ревитализираат.Свеќа е оценет на дарежлива 20-час горат време.Тоа ќе го пополни собата со релаксирачка аура, совршен систем со топла бања.Релаксирачки се Зголеми Petal Бања Бомба Овој смирувачки бања бомба направени со epsom сол ќе се релаксираат дури и најпознатите напнати мускули, по долго ден.Мелени лаванда секако дава една убава marbled боја и хипнотички мирис.

За производот

Слични предлози