• Ново
STANTON ТРГУВАЊЕ 18/8 Нерѓосувачки Челик Маса Вилушка Евра Опашот на Венецијански Шема, (Сет од 12)

STANTON ТРГУВАЊЕ 18/8 Нерѓосувачки Челик Маса Вилушка Евра Опашот на Венецијански Шема, (Сет од 12)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Венецијанскиот Шема 18/8 Нерѓосувачки Челик.Комплетен место прилагодувања се достапни.Издржливи ресторан flatware убаво за секој дом.Евтини директно од увозникот.Исто така познат како Паун, Њујорк или Метропола.Големина : Евро Табела Вилушка | Style Name : Венецијански.

За производот

Слични предлози