• Ново
StarTech USB 2.0 да SATA, IDE Адаптер

StarTech USB 2.0 да SATA, IDE Адаптер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да работи правилно.Производот ќе имаат ситни флеки и/или светло гребнатини.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Сите-во-едно решение за овој USB 2.0 да IDE или Адаптер од SATA Кабел ви овозможува да копирате копија или пренос на големи количини на податоци од еден диск на друг додека пак искористување на погодно Plug and Play функционалност.Плус USB2 SATAIDE нуди лесен начин за да се надворешно тест хард диск операции.Димензии&Miscellaneous Length : N/A Складирање Cable Left Конектор Тип : N/A Право Конектор Тип : N/A Лево Конектор Пол : N/A Право Конектор Пол : N/A Service&Support Service & Поддршка Тип : 1 Година гаранција UNSPSC Code UNSPSC Код : 26121624 .

За производот

Слични предлози