• Ново
DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Стакло Загреана на ретровизорот,за Форд Фокус 2012-2014

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Стакло Загреана на ретровизорот,за Форд Фокус 2012-2014

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

★ Строги производство стандарди : дизајнирани според оригиналното возило податоци, строги фабрика за контрола на квалитетот, фабричките стандарди се направи инсталација или расклопување повеќе пригоден, може директно да го замени стариот стандарди или оштетени стандарди!. ★ Исклучителна површината дизајн : Нашиот автомобил rearview огледало замена стакло прифаќа одлични производна технологија, но, исто така, специјално дизајнирани за ретровизорите, мазната површина на леќата може да совршено се вклопуваат со контура на возилото, структурата е стабилна, а максималната Сила и издржливост.Уште поважно, тоа е едноставно и брзо да го инсталирате, која е многу погодна за вашиот автомобил, огледало стакло мазна површина обезбедува јасен поглед.5 kg On возило : лево/right Accessory тип : директни replacement Rearview огледало компонента тип : огледало glass Package се Вклучени : ☆ 1*лево rearview огледало, право rearview огледало (лево или десно, ќе биде предаден според опции кога ќе го поставите цел)огледало стакло на автомобилот rearview огледало има карактеристики на стабилна структура, издржливост и мала тежина.Применливи модели (референца) : За Ford Focus 2012-2014 Specification : Материјал : огледало стакло + ABSStatus : 100% сосема new Item Тип : Огледало / Covers Product тежина : 0. ★ Answer : ___________________________ Note : Како секоја земја има различни модели, модели кои ги нудиме се за повикување само, ве Молиме потврдете дали вашиот модел и производство година се во согласност со нашите опис.

За производот

Material:
mirror glass + ABS
Status:
100% brand new
Item Type:
Mirror / Covers
Product weight:
0.5 kg
On the vehicle:
left/right
Accessory type:
direct replacement
Rearview mirror component type:
mirror glass
Package Included:
☆ 1*left rearview mirror, right rearview mirror (left or right, will be shipped according to the options when you place the order) :
The mirror glass of the car rearview mirror has the characteristics of stable structure, durability and light weight. More importantly, it is simple and quick to install, which is very suitable for your car, The mirror glass smooth surface ensures a clear view. :
which means that it will have exactly the same size, shape and function as your original mirror! :
Notice:
・Our products are divided into two options, left and right, be sure to compare the shape and the size of the rearview mirror before placing an order to confirm whether it is suitable for your car! :
・Please check the parts in the picture before purchase, please provide /model/year before purchase to ensure product compatibility, thank you! :

Слични предлози