• Ново
Relaude Фитнес Mens Joggers Sweatpants Тренингот Песна Панталони Тенок Одговара Дното Џебови со Патент

Relaude Фитнес Mens Joggers Sweatpants Тренингот Песна Панталони Тенок Одговара Дното Џебови со Патент

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Еластична затворање.Meterial : Mens jogger sweatpants се изработуваат од 65%памук & 35% полиестер, мазна и еластичен материјал одржување удобно носење искуство.Заострените Панталони & Страна Шарени : Заострените панталони глуждот ракави дизајн за поголема флексибилност кога се прави вежби, и од страна на шарени направи џогирање панталони повеќе модерни.Еластична Корселе & Прилагодливи Drawcord : машки песна панталони со еластична корселе за обичај се вклопуваат, и drawcord може да се прилагодува слободно.Длабоки Џебови : машки jogger панталони со две доволно длабоко џебови и еден во задниот џеб convenients складирање телефон или паричникот.Прилики : Mens спортски панталони совршен за салата, џогирање, тренингот, фитнес, трчање, обука, bodybuilding, вежби, активности на отворено и секојдневен носат.

За производот

Слични предлози