• Ново
2161X Професионална Моќ Клипот

2161X Професионална Моќ Клипот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одговара на повеќето туш, када, базен и мијалник отпад.Опремена со голем притисок олеснување вентил.Активирана преку активирањето.Експлозија далеку блокади.Лесен за употреба.Споменик Професионална Моќ Клипот доаѓа со 3 adaptors која треба да се вклопи во повеќето туш, када, базен и мијалник отпад само се одвива во текот на отпадот, како и дека се блокирани и пумпа лост да pressurise единица, исто така е опремена со голем притисок олеснување вентил.Кога Транспорт на MON2161 единица in situ, таа ќе се изгради притисок, кој потоа се активира преку активирањето на експлозијата далеку блокада. 2161 X Професионална Моќ Клипот.

За производот

Слични предлози