• Ново
PlayMonster LatchKits – Еднорог Latch Кука за Полнење – Лесен-за-да Научат Занает Проект – Без Шиење Или Сечење – За Возраст од 6+

PlayMonster LatchKits – Еднорог Latch Кука за Полнење – Лесен-за-да Научат Занает Проект – Без Шиење Или Сечење – За Возраст

DEN 326.40
Износ
Во продавницата.

КЛАСИЧЕН ЗАНАЕТ КОМПЛЕТ СЕ ВРАТИ! —Latch Колекции се забава, лесен-за-да научат активност—само јамка, кука, и се повлече!.БОЈА КОДИРАНИ ПЛАТНО—Прави почнувајќи брзо, а истовремено обезбедувајќи вие никогаш не ќе го изгубите вашето место, без разлика колку долго ќе се стави долу вашиот проект.ВКЛУЧУВА СÈ за ДА се НАПРАВИ ВАШИОТ СОПСТВЕН МИНИ-РЕМЕК—Еден latch кука занает алатка, пет снопови на пре-сече предиво парчиња, еден колор-кодирани платно, и еден илустрирано упатство за корисникот.МЕКИ, БЛАГИ ДИЗАЈН—Мулти-должина, шарени предиво прави убави мини килим.ЗАВРШЕН ПРОЕКТ ДИМЕНЗИИ—12" L x 11" W. класичен latch кука занает комплет се врати!Latch Kits се забавен и лесен-за-да научат занает—само јамка, кука, и се повлече!Сè што ти треба е вклучено : на рака, latch кука алатка, пре-сече предиво и колор-кодирани, лесен-за-следење платно бидете први чекори на вашиот проект брзо.На здрав платно карактеристики ткаенина-наредени рабови и виси циклуси за да се создаде своја сопствена мека и нејасни дизајн кој е подготвен да се откажам на вашиот ѕид или да ја користите како мини-килим—тоа е одлична во секое време проект!.

За производот

Слични предлози