• Ново
Regine Швајцарија Коса Tweezer - рачно изработени во Швајцарија - Професионални Веѓа, Лицето & Коса Смена - Гравиран Внатрешни работи Совет да го Зграби Коса Од Коренот - Со?

Regine Швајцарија Коса Tweezer - рачно изработени во Швајцарија - Професионални Веѓа, Лицето & Коса Смена - Гравиран Внатрешни

DEN 936.00
Износ
Во продавницата.

КОСА TWEEZER : 25 степени агол за обликувањето на веѓите и чешлање на нежни контури на лицето.Совршен тензија и совет усогласување.Направени со закорави, рѓа-доказ нерѓосувачки челик дека НИКОГАШ не треба острат.Рачно изработени ВО ШВАЈЦАРИЈА : Regine Пинцети се 100% рачно изработени во Швајцарија и поддржани од страна на повеќе од еден век на традицијата.ГРАВИРАНИ СОВЕТ : внатрешните tweezer совет е гравиран така што тие нема да се лизга или го кршат косата.Лесно зафат и се повлече на косата од коренот, во секое време, без да се расправаме!Пинцети дојде со бонус совет guard за да се обезбеди tweezer совети остане во совршена усогласување помеѓу користи.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Regine Пинцети одат преку 40-чекор завршувањето на процесот и финалниот тест под микроскоп за да се обезбеди tweezer совети се во совршена усогласување.Regine Пинцети се оди до пинцети со убавина професионалци за нивната супериорен квалитет.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Regine Пинцети се поддржани од страна на нашите потпис Доживотна Гаранција па можете да ги купите нашите пинцети со доверба!.

За производот

Слични предлози