• Ново
KPafory 2 Пакет 16.4 ft Батерија Управувана String Светла со Далечински Тајмер Водоотпорен 8 Режими String Светла за Внатрешна и Надворешна Декорација,Топло Бела

KPafory 2 Пакет 16.4 ft Батерија Управувана String Светла со Далечински Тајмер Водоотпорен 8 Режими String Светла за Внатрешна

DEN 484.80
Износ
Во продавницата.

Ве молиме купувачите АА батерии со висок квалитет, безбедност и сигурност. 1 X Упатството.Ве молиме поставете го режимот што треба пред да се премине на 'ТАЈМЕР.By притискање НАДВОР, а потоа и НА претходниот или на тековниот режим ќе биде избран.Ве молиме не го повлече низа светла тешко да се избегне breaking.Батеријата случај е IP65 водоотпорен,тоа не значи дека тоа може да биде ангажиран директно во вода,ве молиме да ја чувате батеријата пак подалеку од влажна гас за да се избегне корозија.Одличен за Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, венчавка, Денот на Вљубените, birthday (роденден), страните. 2 x Батеријата String Светла. 2 x Далечински Управувач.Ве молиме изберете истиот бренд батерија, не се мешаат батерии.Не отстранувајте ја водоотпорни гумени од батеријата кутија, инаку батеријата поле нема да бидат водоотпорни.Кога ќе го вклучите за да 'ТАЈМЕР,тајмер функција ќе работат. 【8 Променлива Режими】Променлива режим (8 Режими) и светлината прилагодувања за да ги задоволи потребите на различни начини на осветлување;Мемориска Функција се задржи на светлина во работен режим.Батеријата случај е IP65 водоотпорен,тоа не значи дека тоа може да биде ангажиран директно во вода,ве молиме да ја чувате батеријата пак подалеку од влажна гас за да се избегне корозија.Ве молиме не го повлече низа светла тешко да се избегне кршење.Совршена светлина декорација за Божиќ, Велигден, свадба, роденден, партии, фестивал, градина,двор и др.Со цел да се задржи светла кои работат повеќе, ние ви препорачуваме да изберете висок квалитет На батерии.

За производот

Слични предлози