• Ново
Seagate Barracuda 7200 320 GB 7200RPM SATA 3Gb/s 16MB Кеш 3.5 Инчен Внатрешен Хард Диск ST3320418AS-Голи Диск

Seagate Barracuda 7200 320 GB 7200RPM SATA 3Gb/s 16MB Кеш 3.5 Инчен Внатрешен Хард Диск ST3320418AS-Голи Диск

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Вретеното Брзина е 7,200 RPM.Испорачува 320 GB капацитет, 16 MB Кеш.Интерфејс опција е SATA 3 Gb/s NCQ. 12 генерација на најпопуларните светски десктоп хард диск.Бродови во Заверена Фрустрација-Слободен Пакување.Капацитет : 320 GB.

За производот

Слични предлози