• Ново
HJKPM PS1 Plug and Play Конзола за игри, Малина Пи 32GB Супер Емулатор Вграден 7000 Класични Игри Поддршка 50 Симулатори

HJKPM PS1 Plug and Play Конзола за игри, Малина Пи 32GB Супер Емулатор Вграден 7000 Класични Игри Поддршка 50 Симулатори

DEN 4266.48
Износ
Во продавницата.

√ Времето за испорака е околу 15 работни дена.√ Ако не се добие производ во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.5 CMMemory : 32 GBInterface : HDMIProduct стандард : 1*Retropie PS1 Ретро Игра Конзола Домаќин, 2*USB контролер, 1*полнење преку USB кабел за податоци, 1*HD сигнал за продолжување кабел, 1*англиски јазик прирачник, 1* Пакување боја кутија.Мерки на претпазливост : √ прирачник за грешка при мерење на производот е 0. ✅ Сите вашите омилени конзоли и арки!Од SNES, БИТИЕ, N64, PS1, Dreamcast и многу повеќе!.Име на производ : Retropie Супер Емулатор PS1 Ретро Игра Console Material : Пластични, ABSProduct големина на : 20 * 11 * 16. ✅ 32 GB Micro SD Картичка - Retropie Инсталиран и Натоварени со вашите омилени игри и конзоли.✅ Целосно Натоварен Игра Систем Малина Пи 4 Ретро Игра Конзола.Покрај тоа, контролорот е дополнително подобрена, многу страшни контролор, секој сака тоа. ✅ Целосно Plug and Play - HDMI Кабел, Power Кабел и 2 Звучници Контролори Вклучени.Во велика БРИТАНИЈА, тоа има освоено сите одобрување, и тоа е во моментов најмногу добро развиена Малина Пи.

За производот

Слични предлози