• Ново
Camco Винил Водоотпорна Тркало Покрива - ги Штити Гуми Од Сонцето, Нечистотија, и Корозија, се Вклопува 30- 32 Гуми - Бела (2 Парчиња) (45323)

Camco Винил Водоотпорна Тркало Покрива - ги Штити Гуми Од Сонцето, Нечистотија, и Корозија, се Вклопува 30- 32 Гуми - Бела

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одговара на гуми од 30"-32".Заштита на гуми и тркала од сонцето, нечистотија, корозија и сите видови на времето додека вашето возило е паркиран.Издржливи и компактен.Тока и рака на дизајн за лесна инсталација и отстранување.Водоотпорна.

За производот

Слични предлози