• Ново
Blackhead Смена Пора Вакуум, Лицето Пора Почиста, Електрични Акни Comedone Whitehead Extractor Алатка со 5 Вшмукување Моќ, 4 Сонди, Blackhead Вакуум Вшмукување за Жените & Мажи

Blackhead Смена Пора Вакуум, Лицето Пора Почиста, Електрични Акни Comedone Whitehead Extractor Алатка со 5 Вшмукување Моќ,

DEN 527.76
Износ
Во продавницата.

Blackhead Смена : Моќен blackhead Смена алатка може безбедно да се користи на лицето директно се постигне длабоко чистење и ефикасно да се отстранат blackheads.Пора Вакуум : Нашата пора вакуум има 5 вшмукување ниво за различни типови на кожа.Ова електрична blackhead вакуум може да се користи за чувствителна и сува кожа, за неутрален кожата, за мешан и мазна кожа.Има 4 различни заменливи вшмукување сонди, кои можете да изберете во зависност од вашите состојба на кожата.Blackhead Смена Вакуум : Професионални blackhead смена вакуум е направен од сигурен АБС материјал.На blackhead Вакуум е ефективен физички пристап за решавање на проблеми со кожата, се повеќе ефективни и безбедни од традиционалните лицето чистење метод.Blackhead Смена со USB Полнење : На порите правосмукалка има вграден USB полнење на батеријата , не треба да се грижите за замена на батерии, едно полнење поддржува супериорен времето на мирување.Во меѓувреме, можете да ја проверите на вшмукување ниво и батеријата на LED дисплеј.Лесен за Употреба & Исчисти : Едно копче вклучете го прави едноставни за вас да работат.По користи пора почиста, само да ги симнат на вшмукување глава и исплакнете тоа да се исчисти.High-end пакет е многу добар избор за испраќање на вашето семејството и пријателите како подарок.Големина : зелена.

За производот

Слични предлози