• Ново
Aexit 5.37 милиметри Кол Дебеломер +/-0.001 mm, Толеранција GCR15 Цилиндрични Мерење Pin Дигитални Дебеломер Gage Мерач

Aexit 5.37 милиметри Кол Дебеломер +/-0.001 mm, Толеранција GCR15 Цилиндрични Мерење Pin Дигитални Дебеломер Gage Мерач

DEN 811.20
Износ
Во продавницата.

Име на производ : Pin-Gage; Материјал : GCR15. Тежина : 12g; Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија.Толеранција : +/-0.001 mm; вкупна Должина : 50mm / 2".Боја : Сребро Тон; Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L).Дијаметар : 5.370 mm. 3d5b2020081298d2 Направени од GCR15 материјал.Се користи за да се измери дупка големина, дупка далечина и жлебот ширина.Особено се применува за да се измери прецизно микро дупки и проверете PCB во електронски хардвер и индустрии.

За производот

Слични предлози