• Ново
X-DREE 4.46 mm x 50mm GCR15 Цилиндрични Род Проверка на Мерење на Pin-Gage Мерач(Varilla cilíndrica GCR15 де 4.46 мм х 50 мм que comprueba ел калибар del medidor del pasador де medición

X-DREE 4.46 mm x 50mm GCR15 Цилиндрични Род Проверка на Мерење на Pin-Gage Мерач(Varilla cilíndrica GCR15 де 4.46 мм х

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : Pin-Gage; Материјал : GCR15. Тежина : 9g; Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија.Толеранција : +/-0.001 mm; вкупна Должина : 50mm / 2".Боја : Сребро Тон; Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L)(Боја : Tono plateado; Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L).Дијаметар : 4.460 mm(Diámetro : 4.460 mm.

За производот

Слични предлози