• Ново
8 Парчиња Стаорец Опашка Чешли Разделба Чешел Карбонски Влакна Отпорни на Топлина Надразнување Чешли Коса за Сечење, Обликување Чешли со Нерѓосувачки Челик Рачка ?

8 Парчиња Стаорец Опашка Чешли Разделба Чешел Карбонски Влакна Отпорни на Топлина Надразнување Чешли Коса за Сечење, Обликување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Доволно количество : ќе добиете 8 парчиња од карбонски влакна надразнување чешли целосно во овој пакет, дојде со 4 различни заби стилови, 2 парчиња за секој стил, може да се сретнат и да ги задоволат вашите различни сечење потреби, можете да ги споделите со вашите пријатели и семејства.Ве молиме овозможи мало грешки на големината поради прирачник за мерење.Здрав материјал : овие стаорец опашка коса чешли се направени на квалитетот на пластични материјали со нерѓосувачки челик се справи, издржливи и здрав, не е лесно да се биде скршен, погодна за двете дома и коса салон за резерви.Карактеристики : Материјал : пластични, од не ' рѓосувачки челик Боја : како на слики прикажани Количина : 8 парчиња Пакет вклучуваат : 8 x Стаорец опашка чешел Забелешка : Укажа делови, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца. 8 Парчиња стаорец опашка чешли разделба чешел карбонски влакна отпорни на топлина надразнување чешли коса за сечење, обликување чешли со нерѓосувачки челик рачка за плетенки салон за домашна употреба Функција : Лесен и удобен : стаорец опашка чешли се преносни и лесен во тежина, лесно се стави во вашата чанта, шминка, торба или ранец за патување, работа, купување, бизнис патување, собирање, кампување и повеќе други активности, овозможувајќи ви да имате и елегантна и уредна коса изглед Лесно да се работи : Нашата косата чешел е дизајниран со долги и тенки нерѓосувачки челик се справи, полесно за вас да се зафат и контрола, нема да се чувствувате напнати по долго користење, многу практични алатки за косата, разделба, назад чешла, sectioning, боење и повеќе.

За производот

Слични предлози