• Ново
М HI-Мат Виткање Гимнастика Салата Мат Превртување Мат Вежби Мат со Вршење на Рачки

М HI-Мат Виткање Гимнастика Салата Мат Превртување Мат Вежби Мат со Вршење на Рачки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На gymnastic мат е направен од високо-густина и еколошки EPE пена, која е мека и има доволно еластичност, кој може да поддржи некој да воз или вежба на тоа, и да ви донесе силна заштита и удобно користење.На gymnastic мат е составен од 3 панели, кои може да се здипли по волја, заштеда на простор за складирање, и двата краја на мат се опремени со 2 рачки, кои лесно можат да бидат фиксни или да се врши.Спортската подлога е покриен со СТП кожа.Издржливост на кожа може да се заштити внатрешната пена од штета и да се обезбеди безбедно движење.Кожа е не-токсични, lead-free, издржлив и не апсорбира винил, водоотпорен и влага-доказ, лесен за чистење.Различни бои се соодветни за вашиот избор, погоден за секој член на семејството, возрасни лица или тинејџери можат да се вршат различни обука или вежби, како што се јога, танцување, потчукнување, борење, боречки вештини и обичните спортови, и се многу погодни за индексирање и играње со бебиња.Ние нудиме различни гимнастика душеци со различна должина : 4'X8' и 4'x10', површински материјал : СТП и ПВЦ, покрај тоа, ние исто така, обезбеди многу Бои и дезени, можете да го најдете вашиот омилен гимнастика душеци во М HI-Мат продавница.

За производот

Слични предлози