• Ново
4 Пакување Гел Мраз Пакети за Повреди, Обновливи Мраз Пакети, Топли и Ладни Компресира Пакети за Повреди (10.2 X 5.1)

4 Пакување Гел Мраз Пакети за Повреди, Обновливи Мраз Пакети, Топли и Ладни Компресира Пакети за Повреди (10.2 X 5.1)

DEN 479.76
Износ
Во продавницата.

Топла Мраз Pack Our обновливи мраз пакети обезбеди брз, лесен топлина во микробранова во само неколку секунди.Течење-доказ & Обновливи Design The гел ладно пакет има екстра-дебел најлон надворешноста и двојно запечатени чини дека трае стотици користи.

За производот

Слични предлози