• Ново
Најгласен поборник Лакови 8 Инчен 3 Слоеви 6 Компјутери конска опашка Носителот Џамбо Cheerleading Лакови за Коса Еластични Влакна се Врзуваат за Средно Училиште Колеџ (М?

Најгласен поборник Лакови 8 Инчен 3 Слоеви 6 Компјутери конска опашка Носителот Џамбо Cheerleading Лакови за Коса Еластични

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : Висок квалитет на лента;Лак Големина : 8 инчен долго,лента големина : 3 инчи и 2 инчи, Металик свила големина од 1,5 инчи, 6 компјутери. 33-Слој Дух Лакови Спортски Лакови може да се закачите на конска опашка Носител во грбот,Одговараат За Колеџ Спортски и Модни и одлични за задржување на врати косата.Овие се најдобри за Колеџ cheerleading тим.Сите лентата завршува се топлина запечатени за да се спречи од протриване.ОВОЈ ОБЈЕКТ НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА УПОТРЕБА ОД СТРАНА НА ДЕЦА 12 И ПОД.Најгласен поборник Лакови 8 Инчен 3 Слоеви 6 Компјутери конска опашка Носителот Џамбо Cheerleading Лакови за Коса Еластични Влакна се Врзуваат за Средно Училиште Колеџ.

За производот

Слични предлози