• Ново
Rqing За Џип 2017 2018 2019 2020 Компас Хром Ретровизорот Покрие Скратува

Rqing За Џип 2017 2018 2019 2020 Компас Хром Ретровизорот Покрие Скратува

DEN 672.00
Износ
Во продавницата.

Одговара За Автомобил Модел s стил s стајлинг и изглед, и да се обезбеди дополнителна заштита за вашиот автомобил.Направени од високо квалитетни, трајни АБС материјал кој е отпорен од ' рѓа и екстремни услови.Водоотпорен и никогаш да не исчезнат, носат-отпор & отпорно на гребење.Таа ќе се одржи за цел живот, без да предизвика било каква штета на површината на возилото.Лесно да се инсталира со висок квалитет двојно двострано лепило на грбот.Инсталира директно преку вашиот возила постоечката површина,ги чисти површината и ставете директно.Лесно се Прилагодите Стил за вашиот автомобил.Лесно да се инсталира со висок квалитет двојно двострано лепило на грбот.Инсталира директно преку вашиот возила постоечката површина,ги чисти површината и ставете директно.Лесно се Прилагодите Стил за вашиот автомобил.

За производот

Слични предлози