• Ново
8K HDMI Кабел 2.1 10FT/3М 48Gbps, Snowkids 48Gbps Голема Брзина 3D 8K60 4K120 144Hz Плетенка HDMI Кабелот eARC Dolby Визија HDR10 HDCP 2.2&2.3 Компатибилен со Roku ТВ/PS5/HDTV/Blu-ray

8K HDMI Кабел 2.1 10FT/3М 48Gbps, Snowkids 48Gbps Голема Брзина 3D 8K60 4K120 144Hz Плетенка HDMI Кабелот eARC Dolby Визија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

4, неговата брзина на пренос е три пати повеќе содржини од Ultra HD 4 K, и таму веќе нема да се залепи или падна рамки кога гледате видео од сега па натаму.Играта не губи рамки или солза во текот на високо-брзина на движење.Својот најнов игра на владата поддржува променлива refresh стапки, максимизира вредноста на графичка картичка и ПРОЦЕСОРОТ, и е повеќе точни во обработка на дадените слики.5 пати посилна од еден слој најлон материјал и работи во текот на целиот кабел.Игра на владата : Во овој режим, кабелот ќе биде прилагодено како на слика се менува, прилагоди на најсоодветен освежете го оценувате да се обезбеди менаџирање и најдобрите слика.

За производот

Слични предлози