• Ново
XLTFZY лупа Зголемувачот Стари лица Читање Дијамант Половината Код, Накит Идентификација, Hd, Минијатурни Метал, Печат со Led Светилка

XLTFZY лупа Зголемувачот Стари лица Читање Дијамант Половината Код, Накит Идентификација, Hd, Минијатурни Метал, Печат

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од Зелена Природни Материјали, Тоа е Ултра-Јасно, Дисторзија-Слободни и Вандалот-Доказ.Лесен и Удобен : Ергономски Дизајниран, Тоа е Многу Удобно да се Одржи на лупа.Itsweight Дизајн Ви Овозможува да Го Користите за Долго Време.Идеален за Читање Книги и Мапи.Изберете Оптичко Стакло Објективи со Високи Пренос и Високо ниво на Транспарентност.Оваа лупа е Совршен Стари лица со Оштетен вид, Љубопитност, Љубовници и Занаетчии.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Magnifiers Се Достапни за Вашиот Избор.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство Magnifiers и Magnifiers, Можете Да Барате [Xltfzy] и Ги Купуваат во Мојата Продавница.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Направени од Зелена Природни Материјали, Тоа е Ултра-Јасно, Дисторзија-Слободни и Вандалот-Доказ, што Го Прави Идеален за Читање Книги и Мапи.Оваа лупа е Совршен Стари лица со Оштетен вид, Љубопитност, Љубовници и Занаетчии.Име на производ : Читање Magnifier Magnifier Тип : Џеб Magnifier Camera : Висок чисто Стакло Оптички Lens Magnification : 40 Пати Главната Mirror Material : Оптички Леќи / Зелена Tampons Volume : Моќност : 3 Lr 1130 Батеријата(со Исклучок)Извор : Вграден-Во 2 Led + 1 Lamp Net Тежина : 98 Grams Product Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

За производот

Слични предлози