• Ново
ZogeeZ Бебе Автомобил Огледало во Собата, Rear View & Главата Остатокот Ретровизори - Широк Приказ за Подобра Контрола - да се Загрози Отпорни Седиште Безбедност за Доенчињ

ZogeeZ Бебе Автомобил Огледало во Собата, Rear View & Главата Остатокот Ретровизори - Широк Приказ за Подобра Контрола

DEN 431.76
Износ
Во продавницата.

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно да се Инсталира за да задното седиште потпирачи за глава во секунди.ШИРОК АГОЛ ИСКРИВЕНО ОГЛЕДАЛО : Секогаш ќе има целосен поглед на вашето доенче и околината со Екстра-Големи Широки агли ова огледало обезбедува.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ & КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО ВОЗИЛА : 360 степени стожерот за целосна маневрирање.Придава на Било потпирачи за глава.Одговара На Повеќето Автомобили, Комбиња, Спортски Автомобили, & Камиони.SAFE СО SHATTERPROOF ДИЗАЈН : Направена од Акрилик сигурносно Стакло опкружен со црна пластична рамка.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : Нема собрание се бара и тоа се вклопува во сите возило видови.Одговара на повеќето автомобили, камиони, комбиња спортски автомобили и на било кое место на задното седиште.Инсталира во секунди, без потребни алатки.

За производот

Слични предлози