• Ново
Гимнастика Мат Сирење Оптоварување Мат Octagon Гимнастик, Мулти-Големина Вештина Форма Превртување На Мат, Handsprings, Backbend, Салто, Борење

Гимнастика Мат Сирење Оптоварување Мат Octagon Гимнастик, Мулти-Големина Вештина Форма Превртување На Мат, Handsprings,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ширевте Големина На : 24.Answer : ___________________________ NOTE : 1. Да се направи мат повеќе солза-отпорен и издржлив, ние се зајакне шевови на сите страни.Опис : ЗДРАВО-МАТ материјали разни вежби душеци на висок квалитет, гимнастика душеци, сирење мат, гимнастика octagon мат, гимнастика поштенско сандаче и така натаму, тие се различни во ткаенина, боја и големина, може да ги најдете гимнастика мат ви се допаѓа од HI-МАТ Сирење Мат : Тема : -Висока густина еко-пријателски EPE пена, подобра еластичност. 【HI-МАТ Снабдување】 : ЗДРАВО-МАТ материјали разни вежби душеци на висок квалитет, гимнастика душеци, сирење мат, гимнастика octagon мат, гимнастика поштенско сандаче и така натаму, тие се различни во ткаенина, боја и големина, може да ги најдете гимнастика мат ви се допаѓа од HI-МАТ. 【EPE Пена】 : На Приклонуваат оптоварување мат е исполнет со висока густина EPE пена за да се обезбеди цврста поддршка додека практикување гимнастика. -Прецизни шевови на изработка, многу издржливи и анти-солза, долго време да се користи.Пакет содржи : 1 x Octagon Гимнастика Мат.Пакет се вклучени : 1 x Оптоварување Сирење Гимнастика Мат Gymastics Мат : Спецификации : Продолжен Димензии : 4 метри x 8 нозе x 2 инчи Укината Димензии : 4 метри x 2 нозе x 8 инчи Пакетот Вклучува : 1 x Гимнастика Мат Octagon гимнастик : Спецификација : Материјал : Не-Токсични И Невкусна Солза-Отпорни Тешки Винил Маска + EPE Бисер Пена во Внатрешноста. Оваа octagon мат доаѓа со патент, полнење, EPE пена е малку помала од површината капак.

За производот

Слични предлози