• Ново
INOVART Широк Рецка Картон Ткаење Наѕира, 6-1/2x13, 12 По Пакет

INOVART Широк Рецка Картон Ткаење Наѕира, 6-1/2x13, 12 По Пакет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Рецки имаат поголеми простори, па подебели предиво може да се користи; 4 рецки по инч.Секој Loom мерки 6-1/2" x 13".Направен од речиси неуништив 1/8" дебела иверица. 12 Наѕира по пакет.Произведено во САД.Стил Име : 12 Наѕира По Пакет, 6-1/2" x 13".

За производот

Слични предлози