• Ново
Tweezer Гуру Пинцети Set - 4-парче Чудни и Укажа Нерѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Веѓите, Лицето Коса, Ingrown Коса, Splinters & Blackhead Отстранување (Сребро)

Tweezer Гуру Пинцети Set - 4-парче Чудни и Укажа Нерѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Веѓите, Лицето Коса, Ingrown

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Нерѓосувачки Челик.Мулти-за Употреба : Нашата tweezer сет содржи 4 различни аглеста совети, од чудни помош на пинцета да се укажа помош на пинцета.На tweezer да ги исполни сите ваши tweezing потреби!.Прецизност : Одлична за удирање непослушните веѓите, ingrown косите, и splinters, нашите прецизност пинцети за веѓите се совршено аглеста за силна потпора и оптимална контрола.Издржливост : Направен со премиум-одделение од нерѓосувачки челик, нашите веѓа пинцети се направени да траат цел живот.Вие никогаш не ќе треба уште еден пар!.Погодност : Спакувани заедно во елегантни за носење, нашата стручна помош на пинцета остане безбедно скриена во и лесно да се фрли во вашата шминка торбата или куферот!Велат здраво на прецизност чешлање на движење.Влезе Во Празник Дух! : Ако сте во потрага за еден незаборавен порибување stuffer да подарок некој оваа сезона, не гледам понатаму.Оваа tweezer поставете го прави за голем Божиќ подарок тие ќе всушност ја користите.

За производот

Слични предлози