• Ново
GOLME ПРО Pop-Up Фудбал Цел 2.5 Метри, Два Преносни Фудбал Мрежи со торбичката

GOLME ПРО Pop-Up Фудбал Цел 2.5 Метри, Два Преносни Фудбал Мрежи со торбичката

DEN 839.76
Износ
Во продавницата.

Сет од 2 фудбал цели со торбичката за игри во двор, парк или на плажа.Едноставно пресврт отворен за размена на инстант игра тогаш пресврт станот за лесно складирање и транспорт.Нови неуништив рамка за години на игра - ултра рефлексивни нето, за неколку часа на забава.Достапни големини за секоја вештина - безбедно за играчите и тимовите од сите возрасти.Обидете ризик за 30 Дена- потоа уживаат во животниот век ограничена гаранција.

За производот

Слични предлози