• Ново
GKDKV 5pcs Банана Коса Клипови Гроздобер Clincher Чешли Алатка за Густа Кадрава Коса Додатоци Fishtail конска опашка Носителот Чешел Прилагодливи 30-Заби Клип Чешел за Жени, Дев

GKDKV 5pcs Банана Коса Клипови Гроздобер Clincher Чешли Алатка за Густа Кадрава Коса Додатоци Fishtail конска опашка Носителот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Убаво појавување : Одлична за прикачување на косата назад да навивам неа, или само да го добие надвор од вашето лице.Материјал : Банана клипови се направени на квалитет смола,чешли заби се направени од метал,кои се цврсти и сигурни и со добра издржливост,лесно за вас да се стави на и полетување.никогаш не боли главата, има опаѓање и во место, нема лизгање надолу.Шик шема дизајн : 5 парчиња банана и косата клипови се предвидени, 3 различни стилови во вкупно, кој вклучува 2 парчиња пластични двојно страна банана клипови, 1 парчиња посочи фиш клип, 1 парчиња голем круг чешел клипови, ретро и класични, да се запознае со тековните трендови.без лизгање или пукање отвори.Пакетот вклучува : 5 x Банана коса клип Слатки подароци : класичен бои на овие големи гроздобер банана клипови може да натпревар различни облека и фризури на дами, лесно да се добие повеќето жени " и девојки корист, слатки подароци на вашите пријатели, семејства, девојка, мајка и повеќе.

За производот

Слични предлози