• Ново
Autel AutoLink AL619 OBD2 Скенер ABS СРС Airbag педалата на Скенирање Алатка, Исклучете Check Engine Светлина Автомобил Дијагностичка Алатка, да Гледате во Живо на Податоци, Замрзнување

Autel AutoLink AL619 OBD2 Скенер ABS СРС Airbag педалата на Скенирање Алатка, Исклучете Check Engine Светлина Автомобил

DEN 2399.76
Износ
Во продавницата.

Пак палење на, но не го стартувате моторот.Печати на Податоци функција овозможува печатење надвор дијагностички податоци кои се евидентирани од страна на скенирање алатка или прилагодено тест извештаи од страна на поврзување на алатка за скенирање на PC или лаптоп со помош на USB кабелот обезбеден.Можете да го преземете го најновиот софтвер во секое време.Превземете и јасно кодови во Anti-Lock Систем за Сопирање (ABS).

За производот

Слични предлози