• Ново
Кожа Дигање Појас 3 Инчен 10 мм за Powerlifting, Кревање, Тешки Салата Обука Вежбање, за Мажи и Жени - Самохраните Prong Лесна Ролери Направени во САД

Кожа Дигање Појас 3 Инчен 10 мм за Powerlifting, Кревање, Тешки Салата Обука Вежбање, за Мажи и Жени - Самохраните Prong

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Нашите дигање ленти се наменети за тешки powerlifting и тежина обука на клеча, притиснете, клупа притиснете, deadlift, и ќе застане на животниот век на злоупотреба во салата.3 инчи, 10 мм кожа кревање појас е соодветна за мажите и за жените, бидејќи тоа обезбедува одлична поддршка без да бидат премногу здрвени или обемни.Голем плус за сите тежина обука вежбање.Целосно прилагодливи да траат цел живот.Сите појаси имаат 11 дупки распоредени 1 инч, освен, обезбедување 10 инчи на прилагодливост.Вашата тежина обука појас секогаш ќе ги собере, дури и ако вашиот половината големина промени.Дизајниран и фабрикувани од lifters за lifters.Години на тежината обука искуство влијаеле врз секој аспект на дизајн.Секој појас се направени со рака токму тука, во САД!.НЕ ПОСТОИ РИЗИК ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Ние гарантираме за вашата кожа дигање појас ќе трае целиот обука кариера.Ако не, ние ќе го поправи или да го замени било неисправни појас, без трошоци за живот.

За производот

Слични предлози