• Ново
SENGTERM Сатен Хаубата за Жените,Свила Спиење Капа Сатен Главата Обвива за Кадрава Коса Нега

SENGTERM Сатен Хаубата за Жените,Свила Спиење Капа Сатен Главата Обвива за Кадрава Коса Нега

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ПРЕМИУМ САТЕН МАТЕРИЈАЛИ : Спиење Капаците се направени од Свилен Сатен, со мазна површина, одлична ткаенина е особено кожата-пријателски, меки и удобни.На сатен наредени се чувствува толку свиленкаста и пријатно на вашата глава.Покрај тоа, континуирано за одржување на вашата коса стил свеж изглед кога ќе миење на лицето,кожа-се грижат,шминка и чистење на куќата.Со свила коса заврши обезбедува вашиот кадрава коса изгледа одлично и останува заштитена!.ГОЛЕМИНА ЗА ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ : Свилата Ноќ Хаубата со Прилагодливи Панделки се наменети за повеќето просечниот возрасен со големина на главата.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

За производот

Слични предлози