• Ново
PTM Ладно Топла Облога - Anatomic - Обновливи 13X13 cm за Спортски Повреди, Артритис, Видови, Contusions, Пост Хируршки, Прва Помош, & Сите Други Топла или Ладна Терапија. Топлина & Ice

PTM Ладно Топла Облога - Anatomic - Обновливи 13X13 cm за Спортски Повреди, Артритис, Видови, Contusions, Пост Хируршки,

DEN 131.76
Износ
Во продавницата.

Торба содржи гел не се ограничи ширењето на топло и ладно и не произведува кожни болести.Топлина therapy1. Се применуваат на погодената област.Гелот може да се загрева и разладени до многу пати, без губење на своите атрибути. * Артритис болка. * Мускулни спазми. * Напнатост во мускулите.Или топла вода помеѓу 122o и 140o F за 5 минути. * Мускулна retractions.

За производот

Слични предлози