• Ново
Blackhead Смена Пора Правосмукалка, Лицето Пора Почиста Suctioner, Електрични Акни Comedone Whitehead Extractor Алатки за Убавина Уред за Жените & Мажи

Blackhead Смена Пора Правосмукалка, Лицето Пора Почиста Suctioner, Електрични Акни Comedone Whitehead Extractor Алатки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ЕФИКАСНИ и БЕЗБЕДНИ BLACKHEAD ПОРА ВАКУУМ : Blackhead пора вакуум користи иновативни вакуум технологија, тоа може да биде безбедно и ефективно се користат на лицето.Во текот на лекувањето, ве молиме да ги смири вашата кожа, со примена на замрзнати лист маска по завршувањето.Прво притиснете го копчето за да го вклучите. 4 ВШМУКУВАЊЕ СОНДИ : црна глава отстрани tools има 4 Различни моќен вшмукување сонди, тие се погодни за различни видови на кожа за да се постигне вистински длабоко чистење, чистење blackhead, отстранување на нечистотија маснотии, намалување на мртвата кожа и фини линии.ПОРА ПРАВОСМУКАЛКА : Супер моќни пора вакуум може безбедно да се користи на лицето директно да се постигне длабоко чистење и ефикасно да се отстранат blackheads, whiteheads, мртвата кожа, се третираат акни, маснотии и шминка остатоци, а исто така и зголемување на циркулацијата на крвта и еластичноста на кожата, ја намалуваат навремено, се намалат порите, мазни и фини линии, без повреда на вашата кожа.КАКО ПОДАРОК : Нашата blackhead отстранување алатка е совршен подарок за вашите семејства и пријатели.ЕФЕКТИВНА и БЕЗБЕДНОСТА на КОРИСТЕЊЕ : Пред користење blackhead отстранување алатка, ве молиме да користите топла облога за 3-5 минути за да се отвори порите и се користи blackhead извоз течни да се направи blackheads да се појават на површината на кожата. 4* Замена На Попер. 4* Акни Игли.Потоа можете да изберете вшмукување за да се добие повеќе удобно чистење ефект.Тоа е побезбеден и поефикасен од традиционалните лицето чистење метод.

За производот

Слични предлози