• Ново
Ifm E20825, Оптички Влакна Преку-Зрак Сензор, Fe-50-V-V-М5/16/R E20825

Ifm E20825, Оптички Влакна Преку-Зрак Сензор, Fe-50-V-V-М5/16/R E20825

DEN 1615.20
Износ
Во продавницата.

Тежина : 0.33 lb.Производ Димензии : x 6.00 6.00 x 1.00 инчи.Услов : Се Користи Како Нови.Ifm E20825fiber Оптички Преку-Зрак Sensoramplifier Уреди Со Покажувач На Опсег-Obf 1000 Мм, Odf 4 Мм, Omf 800 Mm900 Мм Кабелска Нерѓосувачки Steelalt Id : Fe-50-V-V-М5/16/Р.

За производот

Слични предлози