• Ново
X-DREE 10mmx35mm Црна Пластика 35mm Дијаметар Handgrip Топката Knob(Perilla de bola де 10 mm x 35 mm plástico гора diámetro 35 мм empuñadura

X-DREE 10mmx35mm Црна Пластика 35mm Дијаметар Handgrip Топката Knob(Perilla de bola де 10 mm x 35 mm plástico гора diámetro

DEN 166.32
Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Топка Knob;Главен Материјал : Пластика.Боја : Црна;Дијаметар : 35mm/ 1.4".Висина : 34mm/ 1.3";Дупка Навој Дијаметар : 10мм/ 25/64".База Дијаметар : 14mm/ 0.55";Тежина : 19g(Diámetro де ла база : 14 mm / 0,55' '; Peso : 19 г.Пакет Содржина : 1 x Топката Knob(Contenido del paquete : 1 x Perilla de bola. 10mmx35mm Црна Пластика 35mm Дијаметар Handgrip Топката Knob Ball knob со навој слепи дупка.Ултра-цврст, со сјаен финиш, Погоден за општа примена како работа и ракување со медиумите.Може да се користи во многу апликации од рачката на копчиња до врата копчиња.00 Опис во Spanish Perilla de bola де 10 mm x 35 mm plástico гора diámetro 35 мм empuñadura Nombre del producto : Perilla de bola; Материјал директорот : Plástico Color : Гора; Diámetro : 35mm / 1.4' 'Altura : 34 mm / 1.3' '; Diámetro де ла rosca del orificio : 10 mm / 25/64' 'Diámetro де ла база : 14 mm / 0,55' '; Peso : 19 g Contenido del paquete : 1 x Perilla de bola.

За производот

Слични предлози