• Ново
Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Врзани Ракави Eton Shorty Boxy Јакна Врвот. НЕ готов објект. Ова е модел и/или инструкциите за да го направи објектот само.

Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Врзани Ракави Eton Shorty Boxy Јакна Врвот. НЕ готов објект. Ова е модел и/или

DEN 1024.80
Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на гроздобер или антички out-of-печатење на моделот.Доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник.Бесплатни моделот се вклучени во секоја цел.Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи : без Ракави Eton Врвот.Големина 12, 14 7 редови = 2 инчи. (#2817) Секој Гроздобер Дома Уметност моделот доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник подготвен да биде ставен во врзивно средство.Дополнителен слободен Гроздобер Дома Уметност шема (нашиот избор) се вклучени со секоја цел.Овој модел е чистат и обновено издание од ексклузивна колекција на Гроздобер Дома Уметност и заштитени авторски права.Повторно, ова НЕ е готов објект, но моделот да се направи некој објект.

За производот

Слични предлози