• Ново
Пескарење на Бендот, 10PCS Трајни и Практични Пескарење Појас за изградба на бродови за Машини за Металургијата(400 mesh)

Пескарење на Бендот, 10PCS Трајни и Практични Пескарење Појас за изградба на бродови за Машини за Металургијата(400 mesh)

DEN 218.16
Износ
Во продавницата.

Широко се користи во индустрија, машини, бродоградба, лесна индустрија, кожа, дрво, градежни материјали, текстил печатење и боење индустрии.Главно се користи за сите видови на дрво, мебел, хардвер и не-метал брусење и полирање.Полиестер поддршка за издржливост и долг живот.Направен од висок квалитет на алумина материјал, анти-статички, трајни и практични.Погоден за мелење и полирање на иверица, честички одбор, декоративни одбор и бамбус и ратан производи.

За производот

Слични предлози