• Ново
киц на.в.e. Кадрава Коса Infuser Бакшиш Dual - Кадрава Коса Бакшиш Спреј - Топлина Спречени за Косите & Скалпот - Лесни, Преносливи, Батерија - Ултразвучно испитување Млазниц

киц на.в.e. Кадрава Коса Infuser Бакшиш Dual - Кадрава Коса Бакшиш Спреј - Топлина Спречени за Косите & Скалпот - Лесни,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

✅ ДОВЕРБА : Овој производ се обидува да го направи вашиот зафатен живот помалку бурните со обезбедување на алатки за да се добие сјајна, да се управува, како и обемниот косата на движење.т Комплекс еликсир за хидратација и сјај 15ml.Луксузен мирис и се одлични за на пат повторно стил.Промовирање на природните melanine производство за природен тон.User-friendly дизајн.Ние сме убедени дека ќе се видат резултатите и да биде воодушевен со вашата нарачка.

За производот

Слични предлози