• Ново
Фудбал Цели, Сет од 2 - Size 6'x4' Преносни Количка за Фудбал Мрежи со торбичката за Игри и Обука за Дворот за Деца и Тинејџери

Фудбал Цели, Сет од 2 - Size 6'x4' Преносни Количка за Фудбал Мрежи со торбичката за Игри и Обука за Дворот за Деца и Тинејџери

DEN 1583.76
Износ
Во продавницата.

⚽⚽【Подебели Fiberglass Род】 ние подобри fiberglass прачки од дијаметар од 8мм (вообичаена големина на пазарот) до 10мм. ⚽⚽【Трајни Полиестер Нето】Дури и откако претрпела големи количини на силна пука тоа сепак ќе остане фирма, на Три сегменти од полиестер нето и 450 D Оксфорд ткаенина е совршено трајни и seamed за одбрана нагон за чешање на окото. ⚽⚽【Преносни & заштеда на Простор】Juts рака во текот на вашето рамо и да ги преземат за да играат без разлика затворен или отворен.Пакет големина е 6.6*42 инчи.На цилиндрични дизајн торбичката е исто така направен од 450 D Оксфорд ткаенина да се задржи и да ги заштитат целта од оштетување и валкани. ⚽⚽【Стабилна Лак-форма Дизајн】на врвот На главата на голот ќе биде лак-форма откако ќе го инсталирате.Тоа го прави со цел повеќе стабилен и нето се прошири за да ви дава повеќе простор за да си игра со. ⚽⚽【Не Грижете се】Ние нудиме на нашите клиенти исклучителна 10-Годишно по продажба на време.Овој фудбалски гол доаѓа со 10-годишна против дефекти во материјалите и 180 ДЕНА 100% ПАРИ НАЗАД.

За производот

Слични предлози