• Ново
10pcs Професионални Нокти Датотека и Бафер Двојно Двострано Emery Одбори Мртвите Кожата Вилушка Пескарење Половина Месечината Бафер Блок 200/240 Розова

10pcs Професионални Нокти Датотека и Бафер Двојно Двострано Emery Одбори Мртвите Кожата Вилушка Пескарење Половина Месечината

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршен за на прст, нега, дрво, и салон за користење.Совршен за двете професионална употреба и користење.Од суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти постапки.Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Спецификација : Материјал : Sandpaper и сунѓер ,пластични во основно ниво.Боја : rose Package Листата : 10 Нокти Датотеки Buffers Секој Set Package Including1x.

За производот

Material:
Sandpaper and sponge ,plastic in middle-level.
Color:
rose
Package List :
10 Nail Files Buffers Each Set :
Package Including :

Слични предлози