• Ново
DEMDACO Драги Малку Едно љубовно Писмо Бела 47 x 47 Муслин Памук Фрли Swaddle Ќебе

DEMDACO Драги Малку Едно љубовно Писмо Бела 47 x 47 Муслин Памук Фрли Swaddle Ќебе

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ќебе е направен од муслин памук.Машина за миење ладно, не кајгана, собори сува ниска.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Расположение гласи : "Драги Малку Еден, Сте сакани и богатство надвор мерка.Печати на враќање превозот етикета.Мерки приближно 47 x 47 инчи.Печати на враќање превозот етикета.Мерки приближно 47 x 47 инчи.Совршен за мека и симпатична keepsake подарок.Толку многу благодарен за вас".

За производот

Слични предлози