• Ново
Флеш Shiner Помине Бафер 10 КОМПЈУТЕРИ Set

Флеш Shiner Помине Бафер 10 КОМПЈУТЕРИ Set

DEN 222.96
Износ
Во продавницата.

Мазна, услови и сјае природни нокти до неверојатна, долго-траен сјај со само неколку потези во 3 лесни чекори.Доаѓа со ре-запечатува пластична кеса за лесни за складирање.Вклучува 10 КОМПЈУТЕРИ.Чекор 1 : Сива.Чекор 2 : Зелена.Чекор 3 : Бела.Флеш Shiner Помине Бафер 10 КОМПЈУТЕРИ Set.

За производот

Слични предлози