• Ново
1 Пакет Сандаловина Широк Заб Чешел Косата, Изберете Широк Забот На Коса И Чешел Косата Брада Ги Собереш Чешел Дрвени Влакна Чешел Афро Ги Собереш Лифт Чешел

1 Пакет Сандаловина Широк Заб Чешел Косата, Изберете Широк Забот На Коса И Чешел Косата Брада Ги Собереш Чешел Дрвени Влакна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Со лесно природни сандаловина ароматични мирис, рачно изработени, цврсти, казна заврши, мазна и удобно.Чувајте го на ладно, суво место▲▲▲Природно дрво боја, различни серија бои ќе бидат различни, темна или светла боја случаен испорака.Пакет се вклучени : 1 Пакет Сандаловина Коса, ги Собереш Широк Забот на Коса и Чешел●porous природата на дрвени материјали овозможува чешел за да го апсорбира природни масла од корените на вашата коса, и да ги префрлите на состојба на посува должини и завршува.Погоден за повеќето типови коса, дури и брада, долгорочна употреба на сандаловина чешел, исто така може да помогне да се промовира циркулацијата на крвта, ублажување на мозокот притисок помош релаксација.7cm; Направени од природата Lignum Биографија (Зелена Сандаловина); Природен дрво боја, различни серија бои ќе бидат различни, темна или светла боја случаен испорака.Големина : за 13x7.Широк заб дизајн, чешел заб се полира и непречено без да се оштети скалпот, и ширина помеѓу чешли минимизира притисок на скалпот.Избегнувајте виткање и висока температура▲Не изложеност тоа да сонце за долго време. ●Ова ги собереш чешел е исто така погоден за брада, како што се густа брада, груба брада, кадрава брада, wiry брада и така натаму●убава коса, ги собереш косата со чешел, одлична за лична употреба, совршен подарок за човекот, women Warm забелешка : ▲да се Чува далеку од оган.●Подеднакво распределена четка за заби, чешли коса без проблеми, масажа на скалпот gentally●Оваа изберете чешел е совршен за долга коса, брановидна коса, густа коса, полу густа коса, кадрава коса, кршливи косата, природни влакна, фини влакна, тенка коса, 4 C коса, итн.

За производот

Слични предлози