• Ново
INSIZE 2187-238 Прилагодливи Snap Gage, 8.86 -9.37

INSIZE 2187-238 Прилагодливи Snap Gage, 8.86 -9.37

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се користи како оди/нема-оди gage со поставување на горните и долните граници.Рамност на наковалната : 59µin.Паралелизам помеѓу совети и наковалната : опсег 0-1 носители.26 инчи.Опсег 1.26-3.50" : 157µin, опсег 3.50-11.81" : 197µin.Прилагодливи snap gage, 8.86-9.37".

За производот

Слични предлози