• Ново
Памук Влажни Четка Глава - 32 оз - 45 Предиво Должина - Природни

Памук Влажни Четка Глава - 32 оз - 45 Предиво Должина - Природни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Влажни четка главата со 4-ply премиум предиво со looped крајот изградба да помогне да се спречи lint, протриване и разрешница.Дизајниран за тешки-должност употреба.Четка има трајни двојно пораби 1-1/4" широк памук twill headband.Оваа метежот слободни четка е за користење со менгеме стил четка рачка.Влажни четка главата со 4-ply премиум предиво со looped крајот изградба да помогне да се спречи lint, протриване и разрешница.Дизајниран за тешки-должност употреба.Четка има трајни двојно пораби 1-1/4" широк памук twill headband.Оваа метежот слободни четка е за користење со менгеме стил четка рачка.

За производот

Слични предлози