• Ново
Размавта Дискови, Z3 - Циркони, XL - 4-1/2x5/8-11 z3-40 t27xl за размавта диск [Сет на 10]

Размавта Дискови, Z3 - Циркони, XL - 4-1/2x5/8-11 z3-40 t27xl за размавта диск [Сет на 10]

DEN 1511.76
Износ
Во продавницата.

"CGW АБРАЗИВИ" ЦИРКОНИ АЛУМИНИУМ РАЗМАВТА ДИСК.Поли-памук, топлина третираат поддршка.Се препорачува за агресивни употреба и тешки апликации.Посебно оптимизиран смола обврзници нуди максимална сечење капацитет, силна работ стабилност и долг живот.Активни мелење агент обезбедува кул сечење со светлина притисок. 421-42352 Карактеристики : -Одлично на јаглерод и нерѓосувачки челик. -Премија од 100% Циркони нуди максимална сечење капацитет, силна работ стабилност, кул сечење со светлина притисок и долг живот. -Се препорачува за агресивни употреба и тешки апликации. -Поли-памук, топлина третираат поддршка.Тип На Производ : -Отсечени Тркала/Мелење Тркала.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -0.36 Фунти.

За производот

Слични предлози