• Ново
FLYCAM 5000 29/73cm Професионална Видео Камера Стабилизатор со Рака се Подготвуваат за Камери до 5kg/11lb на | Рачни Steadycam за DV Nikon dslr фото Канон Sony | Free Брзо Ослободување & Табела

FLYCAM 5000 29/73cm Професионална Видео Камера Стабилизатор со Рака се Подготвуваат за Камери до 5kg/11lb на | Рачни Steadycam

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Високо-Квалитетни Рачни Стабилизатор го подобрува вашиот Видео Продукција со Мазна, Стабилна Алатка-помалку Телескопски Центар Пост се прилагодува од 21" до 29" да се прилагодат на различни снимање барања.Динамичен камера платформа за прецизна Камера монтажа Прилагодливи тежина плоча за балансирање и inertial контрола.Арм поддршка подготвуваат обезбедува перница удобност и го намалува рака замор за удобно снимање.БЕСПЛАТНО - Брзо Ослободување Плоча, Табела Менгеме 100% Обезбедување на Квалитет на Гаранција; Купи со Доверба.Flycam 5000 Видео Стабилизатор со брзо ослободување плоча (FLCM-5000-П).Flycam Рака голема Заграда (FLCM-AB).Unico Брзо Ослободување (FLCM-UQR) - Бесплатно!.Табела Стегач (ТЦ-030-00) - Бесплатно!.Складирање ТОРБА.Flycam 5000 ви овозможува да уживате во слободата на рачни снимање.Тоа ви овозможува да се пука дури и додека оди до крајности како работи нагоре и надолу по скалите или патување преку нерамен терен.Пена Cushioned се Справи нуди удобен операција.Едноставен дизајн го прави тоа многу удобен и лесен за употреба.Тоа доаѓа во пена поместена торба за пакување за лесно да ги носите. 1/4"-20 и 3/8"-16 слотови на Камерата Плоча се приспособат на сите различни камери.Без алатки телескопски Централна Пост ви овозможува да ја прилагодите на камери вертикална рамнотежа.

За производот

Слични предлози