• Ново
25W 300 OHM Висока Моќност Wirewound Potentiometer, Променлива Отпорник,Rheostat, 25 Watts.

25W 300 OHM Висока Моќност Wirewound Potentiometer, Променлива Отпорник,Rheostat, 25 Watts.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

300 ohm 25 Watts Висока Моќност Керамички Wirewound Potentiometer / Rheostat.Големина на : A=43mm, B=40mm, F=50mm, L=24 +/-1mm.Вратило Дијаметар : 6mm. 300 ohm 25 Watts Висока Моќност Керамички Wirewound Potentiometer / Rheostat.Количина : 1 парче.Големина на : A=43mm, B=40mm, F=50mm, L=24 +/-1mm.Вратило Дијаметар : 6mm. 100% Нови.

За производот

Слични предлози