• Ново
Anker Soundcore Одблесокот 2 Bluetooth Звучник со 360° Звук, PartyCast Технологија, Прилагодлив EQ, 12 Час Изведба, IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник за на Отворено, на Плажа, во Дворот ?

Anker Soundcore Одблесокот 2 Bluetooth Звучник со 360° Звук, PartyCast Технологија, Прилагодлив EQ, 12 Час Изведба, IPX7

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Број на модел : A3165 Клучните Карактеристики 360° Звук : Dual возачи и пасивни радијатори комбинираат за да се обезбеди 20 W на звук во сите правци.Party Cast Технологија : Линк 100+ Одблесокот 2 преносни Bluetooth звучници партија во следната димензија—звучни и светлосни синхронизирате низ секој говорник, за беспрекорно electrifying искуство.Новото светлосно Шоу : сосема reimagined виножито светлина покажуваат дека пулсира, фази, и сјае да победи на вашата музика.Супер-безбедно IPX7 водоотпорен заштита без напор withstands spills, дожд, па дури и заврши submersion во вода.

За производот

Слични предлози