• Ново
Боја со Броеви Колекции Diy Маслото за Возрасни Деца Почетник - Ретро Автомобил 16 x 20 инчи со Четки и Акрил Пигмент (со Рамка)

Боја со Броеви Колекции Diy Маслото за Возрасни Деца Почетник - Ретро Автомобил 16 x 20 инчи со Четки и Акрил Пигмент (со

DEN 695.76
Износ
Во продавницата.

Бојата ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на бојата недостаток.Бројките на платно може да не бидат покриени во целост, се надеваме ќе не умот.Внимание : боја со број колекции е frameless што значи дрвена рамка не е вклучена и на сликата треба да се насликани од себе.DIY маслото може да бидат одлична декорација во вашиот дом, кујна, хотел и ресторан.На врамени дигитални маслото директно може да се закачи на ѕид.Масла се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели,благодарност и колекција се добар избор.Step5 : Тогаш подготвени да цртање на друга боја.Внимание : Ако се случи да има бојата на вашиот облекувам, ве молиме да се мијат веднаш.Step6 : Следна ние се подготви истиот чекор.Ова е врвен квалитет масла.Тоа е одличен подарок за родителите, пријателите, дечко, девојка и деца на родендени, свадби и сместување.Ве молиме покрие капакот на боја и кога не го користат, во случај на боја станува сува.Големина : 20 x 16 инчи.Ги учат децата со многу добри навики, како што се трпение,концентрација.

За производот

Слични предлози